“Elu, armastan sind!”

9.11.2019 kell 17:00 Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

Muusikaõhtu “ELU, ARMASTAN SIND!”


.
Programmis: Georg Otsa laulud, vene rahvalaulud.
Kontsert on pühendatud estraadi- ja ooperilauljale, lüürilisele baritonile Georg Otsale. Tema laulud kõlavad Valgevene (Minsk) kollektiivi ’’The Russian Song’’ esituses.
Esinevad Valgevene ooperi solistid: Janoch Nelepa – tenor, Valgevene Suure Teatri solist; Dmitry Tunik – bass, ooperi- ja kammerlaulja; Mikalai Kastsyuchonak – kontsertmeister, baritoni partii.
Piletid 10/12 eurot
Piletid on müügil Kohtla-Järve kultuurikeskuse kassas, Piletilevi müügipunktides ja internetis:

https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/eesti-muusika/elu-armastan-sind-parimad-laulud-gotsa-repertuaarist-296406/

‘’The Russian Song’’ on vene muusika parimatel traditsioonidel põhinev laulukollektiiv. Selle repertuaari kuulub kirikumuusika, kasakalaulud, vene rahvalaulud ja kaasaegsed laulud, vene romansid. Kollektiiv esitab ka klassikalisi Euroopa heliloojate teoseid. Ansambli kavasse kuuluvate muusikateoste mitmekesisus näitab eredalt kollektiivi laialdasi vokaalseid võimalusi. Tunnustust väärib iga kollektiivi liige. Nad kõik on Minski Valgevene Riikliku muusikaakadeemia vilistlased. Kollektiiv on esinenud paljudel Euroopa kontserdilavadel, võites publiku ja meedia südamed.
Ürituse veebileht www.therussiansong.com

Aadress: Kohtla-Järve, Keskallee 36, 30321; tel. +372 33 66 169