Kontsert “Armsaks saanud kinomuusika”

22.12.2018 kell 14.00
Kohtla-Järve Kultuurikeskuses
Kontsert “Armsaks saanud kinomuusika”
Esineb Peterburi Kuberneri Sümfooniaorkester

Piletid 14.50 – 29.50€
Piletid on müügil Kultuurikeskuse kassas, Piletilevi müügipunktides ja internetis https://www.piletilevi.ee/rus/entertainment/venues/kohtla-jarve-kultuurikeskus-640/

Nostalgilised meloodiad kõigile tuttavaks saanud kinokomöödiatest ja filmidest ei jäta kedagi ükskõikseks. Publikule saab osaks kuulata muusikat ülipopulaarsetest filmidest nagu: „Kapten Granti lapsed“, “Sherlock Holmes” kui ka “Briljantkäsi”, “Armastus tööpostil”, “Ettevaatust auto ” ja teisi meloodiad. Samuti kaunistavad kontserti suurepärased valsid filmidest „Tsirkus“, „Kevad“ ja „Lõbusad semud“.

Üle 40. aasta juhib Peterburi Kuberneri Sümfooniaorkestrit Venemaa rahvakunstnik, dirigent, maestro Stanislav Gorkovenko. Orkestri koosseisus, milles on üle 50. muusiku, saabub ka noor, andekas dirigent Maksim Aleksejev. Oma lauluga kaunistab kontserti Eesti vokalist, suurepärane sopran JelenaKolomijtseva.
Kontsert toimub juubeliürituste „Eesti Vabariik 100“ raames. Peterburi Kuberneri Sümfooniaorkester koos Jelena Kolomijtsevaga valmistavad ette spetsiaalset üllatust – kõige kuulsamat romanssi „Ööbik“ eesti keeles, mida lõi peaaegu, et 200 aastat tagasi helilooja Aleksandr Aljabev. Viimati oli võimalik seda laulu kuulata eesti keeles ammusel 1953 aastal.

Aadress: Kohtla-Järve, Keskallee 36, 30321; tel. +372 33 66 169