Meelelahutusprogramm “VIHMAVARJUDE PARAAD”

Kohtla-Järve Kultuurikeskus kutsub osalema sügisfestivalil “Vihmavarjude paraad”

Kuldse sügise aeg on jälle saabunud. Tuul rebib meeleheitlikult kuldsetelt puudelt lehti ja pillutab lehevaipa meeletu usinusega sihitult siia ja sinna. See ongi ju sügismuusika! Me kutsume seda meeletut sügise saginat koos pühitsema. Vaid vihmasagarad on need, mis suudavad meie tuju veidi rikkuda – siis tulge ja pühime vihmapiiskadest paled kuivaks ja haarame kaasa vihmavarjud ning püüame meelt lahutada.

28.oktoobril kell 13.00 toimub esmakordselt Kohtla-Järve Kultuurikeskuses “Vihmavarjude paraad”. Tulge saama uusi kogemusi, kuidas oma tuhmivõitu ja nukker vihmavari värvida omaenese käekestega pilkupüüdvamaks ja lõbusamaks. Haarake kaasa ka juba kasutuskõlbmatuks muutunud katkised vihmavarjud, milledele püüame üheskoos uue elu anda. Te saate meistritubades mitte ainult jälgida vanade vihmavarjude uuestisündi vaid ise loomeprotsessis osaleda.

Festival koosneb kahest osast:
I kell 13.00 Kohtla-Järve Kultuurikeskuse II korruse fuajees toimetavad meistrite töökojad – “Vihmavarjude dekoreerimine enese kätega”. Kui ka Teil on omanäoline idee, kuidas võiks kaunistada igapäevast abimeest vihmavarju, siis tulge ja jagage seda meeldivat uudist ka teistega. Selleks on aega tervelt 1 tund. Püüdke juba kodus mõtestada, kuidas vihmavarju kaunistad ja vajalikud töövahendid töötuppa kaasa võtta. Kõikide vihmavarjude demonstreerimine toimub kell 14.00 “Vihmavarjude paraadil”. Parimad tööd valib välja vaataja ja päeva lõpetuseks antakse välja auhinnad.

II kell 14.00 meelelahutuslik programm kontsertsaalis. Kavas on teemakohased laulud-tantsud, vihmavarjude demonstratsioon – esinemine. Vaatajaile tutvustatakse dekoreeritud vihmavarje. Toimub interaktiiv vaatajatega ning huvitavamate tööde autasustamine.
Kuulutatakse välja konkurss “Vihmavarju uus elu”. Installatsioonid, kompositsioonid, skulptuurid jne. palume toimetada Kultuurikeskusesse 25.oktoobriks kab. nr. 8. Töödele palume kinnitada nimesildid koos meisterdaja vanusega, unustamata lisada vaimukas nimi tehtud tööle.

Festivali päeval on avatud konkursile “Vihmavarju uus elu” toodud tööde näitus. Vaimukamate tööde autoreid ootavad auhinnad, mis antakse kätte “Vihmavarjude paraadi” käigus.

Kutsume osalema kõiki neid soovijaid, kelle arvates sügisemeeletused toovad hinge väikesed loominguimed

Eelregistreerimine toimub telefonidel: 33 66162, 33 66163, 33 66165

Lugupidamisega “Vihmavarjude paraadi” toimkond.

Aadress: Kohtla-Järve, Keskallee 36, 30321; tel. +372 33 66 169