REVIDENT

Hea klient

Festival Kuldne Mask Eestis lükkub järgmisse aastasse.

Lavastus Revident (15.12.2020 Kohtla-Järve) jääb ära.

 

Alates 25.09.2020 kuni 15.10.2020 saab pileteid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt. Piletite tagastamiseks palume PDF-piletite omanikke kuni 15.10.2020 võtta ühendust aadressil: tagasiost@piletilevi.ee, märkides kirja sisus kindlasti tellimusenumber.

Korraldaja loodab Teie toetusele ja mõistvale suhtumisele.

Pilet 19 – 26 EUR
Piletid on müügil kultuurikeskuse kassas, PILETILEVI müügipunktides ja internetis:
https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/mitmesugust/teater-subbota-revident-teatr-subbota-revizor-teater-subbota-revizor-kohtla-jarve-311741/

Lavaline kompositsioon ja lavastus: Andrei Sidelnikov
Lavakujundus: Nikolai Slobodjanik
Kostüümikunstnik: Maria Smirnova-Nevitskaja
Muusikaline kujundus: Anatoli Gonje
Lavastus valiti teatripreemia “Kuldne Mask” 2020. aasta long listi.

„Revidendis“ kuulsin ma kaasaega. Mitte ainult loos eneses, vaid ka selle detailides. Kõik sarnaneb vägagi meie tegelikkusega. Ametnikud ja tavalised inimesed on üksteisest liiga kauged, nende vahel on kuristik. Seepärast ongi lavastuses kaasaegsed kostüümid, mikrofonid, bännerid, aga tekst on Gogoli oma. Klassikat tänapäeva üle kandes riskisime loomulikult pseudoaktuaalseks muutumisega, kuid minu jaoks oli tähtis siduda dialoog lava ja saaliga, köita publikut nii, et nad ei vaataks „Revidendi“ teksti mitte enam koolilapse silmadega, vaid hakkaksid mõtlema, võib-olla isegi mässama, mitte nõustuma – võtma seda vastu kui kaasaegset näidendit meist endist. Ja muidugi oli kaks sõna, mis mind aitasid: „naer” ja „hirm”. Naer selle üle, kui väga sarnaneb kõik meie eludega, ja hirm selle ees, et igaühest meist võib saada inimene, kellele järgi tullakse.

Andrei Sidelnikov

Sündmuse koduleht: http://www.goldenmask.ee

Aadress: Kohtla-Järve, Keskallee 36, 30321; tel. +372 33 66 169