Kontsert “Õhtukõla”

8.04.2018 kell 17.00
Kohtla-Järve Kultuurikeskuses


Kontsert “Õhtukõla”

Esineb vokaalansambel “The Russian Song”,

mille koosseisus laulavad Valgevene ooperi solistid:

Janoch Nelepa – tenor, Valgevene Suure Teatri solist;

Dmitry Tunik – bass, ooperi- ja kammerlaulja;

Mikalai Kastsyuchonak – kontsertmeister, baritoni partii.

 

Piletihind 10-12€.

Piletid on müügil Kohtla-Järve Kultuurikeskuse kassas, Piletilevi müügipunktides ja internetis: https://www.piletilevi.ee/rus/entertainment/venues/kohtla-jarve-kultuurikeskus-640/

Õhtukõla, õhtukõla,
Kui palju mõtteid see tekitab…
Programmis on vene, valgevene, ukraina rahvalaulude, kasakalaulude töötlus, romansid, parimad klassikalise vokaalmuusika palad. Need on laulud, mida laulsid meie emad ja vanaemad. Need on laulud, mis kõlavad Volgast kuni Baikali kallasteni. See „õhtukõla“ jääb igaveseks meie südametesse. See on uute, unustuse hõlma vajunud laulude uus esitamine Valgevene ooperi parimate häälte poolt.


‘’The Russian Song’’ on vene muusika parimatel traditsioonidel põhinev laulukollektiiv. Selle repertuaari kuulub kirikumuusika, kasakalaulud, vene rahvalaulud ja kaasaegsed laulud, vene romansid. Kollektiiv esitab ka klassikalisi Euroopa heliloojate teoseid. Ansambli kavasse kuuluvate muusikateoste mitmekesisus näitab eredalt kollektiivi laialdasi vokaalseid võimalusi. Tunnustust väärib iga kollektiivi liige. Nad kõik on Minski Valgevene Riikliku muusikaakadeemia vilistlased. Kollektiiv on esinenud paljudel Euroopa kontserdilavadel, võites publiku ja meedia südamed.

Ürituse veebileht www.therussiansong.com

Aadress: Kohtla-Järve, Keskallee 36, 30321; tel. +372 33 66 169