Marju Länik KONTSERT

13.04.2018 kell 19.00

Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

 

Marju Länik KONTSERT


Bändi koosseis:
Solist: Marju Länik
Kitarr: Ain Varts
Basskitarr: Raul Vaigla
Klahvpillid, backvokaal: Tarmo Sillaots
Löökriistad: Caspar Salo

Pilet 5€-12€

Piletid on müügil Kohtla-Järve Kultuurikeskuse kassas, Piletilevi müügipunktides  (kauplus SELVER, tanklad CIRCLE K, Jõhvi Kontserdimaja, WRIS reisibüroo ) ja internetis: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rock-ja-pop/marju-lanik–band-242618/

Suur osa Marju Läniku loomingust koosneb originaallugudest, mida on talle kirjutanud eelkõige Mikk Targo, Heini Vaikmaa, Lauri Laubre ja Ivar Männik. Tema tuntuimad hitid on “Ikka jälle”, “Karikakar”, “Ma olen ju naine”, “Head uut aastat”, “Suvekuninganna”, “Päikesemaa”, “Kui sul on raske”, “Varjude mäng”, “Naerdes ja naeratades”, neist osa ka vene keeles. Ta on eri koosseisudega salvestanud umbes 150 laulu. Ise on ta kirjutanud mõne üksiku lauluteksti (“Rokk on popp”, “Ükskõik”), muusikat ta endale ise loonud ei ole.

Ta on solistina osalenud mitmel rahvusvahelisel konkursil, sh “Intertalent” ja “Vilniuse Tornid”. Kontsertreisid on teda viinud ka Soome, Kuubale, Jugoslaaviasse ja Tšehhoslovakkiasse. Aastal 1985 osales ta koos ansambliga Mahavok Moskvas Ülemaailmsetel Noorsoo- ja Üliõpilaspäevadel Gorki pargis peetud kultuuriprogrammis.
1986. aasta Tšornobõli tuumakatastroofi järel külastas ta koos ansambliga Mahavok suletud piirkonda Ukrainas, kus päästetöödel osalenud tuhandetele, sealhulgas Eesti töölistele anti mitu väga emotsionaalseks kujunenud kontserti.
Ta on osalenud suvetuuridel, andnud välja albumid “Naerdes ja naeratades” (1997), “Ti Amo” (2002), “Best of Marju Länik 1” (2007) ja “Best of Marju Länik 2” (2007) ning osalenud arvukates telesaadetes.

Aadress: Kohtla-Järve, Keskallee 36, 30321; tel. +372 33 66 169