Muusikateatri „Peterburi operett“ etendus LASTE HITID

 

19.11.2017 kell 12:00

Kohtla-Järve Kultuurikeskuses
Muusikateatri „Peterburi operett“ etendus
LASTE HITID (vene keeles)
Kõik tuntud multifilmide laulud ühel gala-kontserdil!

Pikkus: 1 tundi 5 minutit

Vanusepiirang: 0+


Pileti hind 5 – 16 €.
Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides (SELVER, WRIS REISIBÜROO, CIRCLE K, JÕHVI KONTSERDIMAJA)

“LASTE HITID” on lastele mõeldud teatraliseeritud gala-kontsert lemmikmeloodiate lainel. Väikest publikut ja nende vanemaid ootavad hästituntud meloodiad!

Etendusel kõlavad laulud multifilmidest: Breemeni moosekandid, Lõvi ja kilpkonn, Tuhkatriinu, Lendav laev, Vanake Hottabõtš, Punamütsike, Tšunga-tšanga, Sinine kutsikas, Nilsi reis metsikute hanedega.

Muinasjutumetsas käib suur askeldamine! Juba päris varsti toimub kaunil Lapimaal Multi-Eurovisioon! Me ootame teid, lemmikmultifilmide kuulsad kangelased! Kõlagu Lapimaa avarustes vaid heasüdamlikud, lõbusad ja rõõmsad laulud! … Üksteise järel esinevad metsalaval kõigi lemmiktegelased, kes esitavad andekalt ja tundeliselt oma laule. Kaks kurja varest, Karl ja Klara, tahavad samuti Lapimaale pääseda. Kuid nende laulud on samasugused nagu nad ise – kurjad ja tigedad. Mida nad ka ei kraaksuks – kõik kõlab halvasti! Siis hakkavad nad harjumuspäraselt teistele muinasjututegelastele kõikvõimalikke kaikaid kodarasse loopima…. Mis sellest kõigest edasi saab, saate teada kui tulete vaatama lõbusat gala-etendust „LASTE HITID“!
Aadress: Kohtla-Järve, Keskallee 36, 30321; tel. +372 33 66 169