Rahvusvaheline projekt- muusikal “Mustlasprintsess”

18.02.2016 kell 18.00

Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

Rahvusvaheline projekt- muusikal “Mustlasprintsess”

Ainult 18.veebruaril 2017.a. Kohtla-Järve Kultuurikeskus, kell 18.00, toimub rahvusvahelise projekti raames muusikal "Mustlasprintsess". See sündmus, millel ei ole Eestis analooge, on muusikalise projekti "GIPSY PRINCESS SHOW" Euroopa kontsertreisi osa, kus osalevad 11 esinejat. Need on suurepärase häälega solistid Rinaldo ja Anna Dribas (Hispaania) ning mustlastantsu tähed teatrist "Romen". Üritusele lisavad sära muusikalis "Mustlasparun" osalenud virtuoos-muusikud: viiuldaja Kaspars Pūdnīks (Läti) ja kuulus kitarrist Arturas Sabilo (Leedu) ja Agry Rich (Suurbritannia). Esitajad toovad endaga kaasa lavakujunduse, dekoratsioonid, erilise valgustehnika ja 40 komplekti lavarõivaid. Muusikal "Mustlasprintsess" on laulude, tantsude ja muusika pidu, mis ühendab kaunimad lood mustlas-, hispaania, vene ja inglise keeles. See muusikal on oma erandlikkusega võitnud palju auhindu rahvusvahelistel festivalidel Slovakkias, Rootsis, Norras, Poolas ja Lätis ning fännide südamed üle kogu Euroopa.  Ärge jääge sellest imelisest showst ilma. Hea tuju on tagatud!!!

Esinevad artistid Hispaaniast, Suurbritanniast, Leedust, Lätist ja Ukrainast.

Piletid 15-18€ PILETILEVI müügipunktides (SELVER, WRIS REISIBÜROO, STATOIL, JÕHVI KONTSERDIMAJA)
ja internetis: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/mitmesugust/muusikal-mustlasprintsess-mezhdunarodnyj-proekt-mjuzikl-cyganskaja-princessa-198152/?&design=piletilevi

 

Ainult 18.veebruaril 2017.a. Kohtla-Järve Kultuurikeskus, kell 18.00, toimub rahvusvahelise projekti raames muusikal “Mustlasprintsess”. See sündmus, millel ei ole Eestis analooge, on muusikalise projekti “GIPSY PRINCESS SHOW” Euroopa kontsertreisi osa, kus osalevad 11 esinejat. Need on suurepärase häälega solistid Rinaldo ja Anna Dribas (Hispaania) ning mustlastantsu tähed teatrist “Romen”. Üritusele lisavad sära muusikalis “Mustlasparun” osalenud virtuoos-muusikud: viiuldaja Kaspars Pūdnīks (Läti) ja kuulus kitarrist Arturas Sabilo (Leedu) ja Agry Rich (Suurbritannia). Esitajad toovad endaga kaasa lavakujunduse, dekoratsioonid, erilise valgustehnika ja 40 komplekti lavarõivaid. Muusikal “Mustlasprintsess” on laulude, tantsude ja muusika pidu, mis ühendab kaunimad lood mustlas-, hispaania, vene ja inglise keeles. See muusikal on oma erandlikkusega võitnud palju auhindu rahvusvahelistel festivalidel Slovakkias, Rootsis, Norras, Poolas ja Lätis ning fännide südamed üle kogu Euroopa.

Ärge jääge sellest imelisest showst ilma. Hea tuju on tagatud!!!

Aadress: Kohtla-Järve, Keskallee 36, 30321; tel. +372 33 66 169