Tantsukollektiiv RÜTM

1980. aastal lõpetas keskkooli nr. 13, samal aastal astus sisse Novgorodi Rahhmaninovi nim Kunstikolledžisse. Enne seda tantsis 10 aastat Pioneeride maja koreograafia ringis, mida juhendas Valentina Tron. 1985. aasta lõpus tuli tööle Kultuurikeskusesse ja töötas kultuuritöötajana. 1987. aastast hakkas töötama koreograafina. 2003. aastal sai linna kultuuripreemia laureaadiks, kui parim juhendaja.
Juhendaja Inna Vassiljeva Juhendaja Asja Seletskaja

Detsembris 1987 alustas tööd rütmika tantsuring “Rütm”, mis Inna Vassiljeva juhendamisel kasvas üheks parimaks tantsurühmaks Kohtla-Järvel. Alates 2013 aastast liitus kollektiiviga noor juhendaja – Tallinna Balletikooli vilistlane Asja Seletskaja. Rühmas tantsib üle 80 lapse ja noore vanuses 4 – 20 aastat.

Viimaste aastate jooksul on Rütm muutunud palju eredamaks ja meisterlikumaks kollektiiviks, sellel perioodil kingiti vaatajatele ballett kõige väiksematele „Varvastel“ ja tantsuetendus „Tuhkatriinu“.

Kollektiiv on võitnud mitmeid diplomeid, laureaaditiitleid estraaditantsude alal nii kodu- kui välismaal, sh vabariikliku tantsukonkursi „Koolitants 2016“ laureaat ja „Koolitants 2019“ nominent. Rütm on saanud auhinnalisi kohti konkurssidel Moskvas, Sankt-Peterburis ja Viinis. Esinetud on Lätis, Leedus, Rootsis, Poolas, Tšehhis, Prantsusmaal, Austrias, Venemaal ja Valgevenes.

Juhendajate kõrge professionaalsus, ilusad etendused, eredad emotsioonid ja värvilised kostüümid teevad kollektiivi etendused meeldejäävateks, mis kutsub alati saali palju vaatajaid ja neist saavad edaspidi tantsuringi austajad.

Fotod

Aadress: Kohtla-Järve, Keskallee 36, 30321; tel. +372 33 66 169