Tarbekunsti stuudio

Juhendaja  Jurate Kastritskaja

Kas teile meeldib ilusaid asju oma kätega luua? Kas tahate oma sõpru üllatada omapäraste kingitustega ning luua endale ja teistele eksklusiivseid asju? Kas unistate oma loomingulisi ideid realiseerida, kuid ei tea kuidas?

Tarbekunstistuudio kutsub noori ja täiskasvanuid! Tutvute tarbekunsti erinevate tehnikatega: keraamika, viltimine, tiffany vitraažid, sulatamine (klaasi paagutamine), mosaiik, siidimaalimine, polümeerist savitööd, ebru (vesimaal), ökoprint, dekupaaž jne.

Stuudio osalejate töid saab imetleda näitustel, mis iga aasta korraldatakse Kohtla-Järve Linnavalitsuse galeriis, Kohtla-Järve Vahtra Loomekeskuses ja Sompa Klubis.

Lisaks õppetundidele stuudios, on kõigil võimalus tellida individuaalseid ja rühmas toimuvaid meistriklasse. Selleks palume saata e-kiri aadressile info@kjkk.ee, märkida töötoa soovitud kuupäev ja teema, osalejate arv ning oma kontaktandmeid. Arvutame meistriklassi maksumuse välja ja võtame teiega ühendust! Klassid toimuvad Vahtra Loomekeskuses (Endla 4, Kohtla-Järve).

Tunnid toimuvad Vahtra Loomekeskuses (Endla 4, Kohtla-Järve) kolmapäeviti kell 18.00.

Info telefonil 33 66162

 

Fotod


Aadress: Kohtla-Järve, Keskallee 36, 30321; tel. +372 33 66 169