FESTIVAL KOOLITANTS 2016

.
6.veebruaril
.
Kohtla-Järve Kultuurikeskuses
.
FESTIVAL KOOLITANTS 2016. IDA- JA LÄÄNE-VIRUMAA MAAKONDLIK TANTSUPÄEV

Kell 12.00 Lastetants, estraaditants, tänavatants, eesti-teemaline tants, vabatants.
Pileti hind 4€ – 25€

Kell 18.00 Showtants, koolitants, vabatans.

Pileti hind 6€ – 25€
Päevapilet 7€ – 25€


Festival Koolitants 2016 on oma hoo sisse saanud, et Eestile ring peale teha ning tantsivad noored endaga kaasa haarata.
Festivalist Koolitants on aastatega kujunenud tantsufestival, mis on tuntud pea kõigi tantsuvaldkonnas tegutsevate inimeste seas ning sellest on saanud tantsivate noorte üks aasta oodatuim suursündmus.
2016. aastal on Festivalil Koolitants seitse tantsužanri: Eesti-teemaline tants, showtants, tänavatants, lastetants, vabatants, estraaditants ja uue žanrina kooli tants.
Festivali meeskond sõidab Eesti maakonnakeskusesse, kus valitakse välja silmapaistvaimad trupid seitsmes erinevas žanris.  Edasipääsenud trupid osalevad finaalkontserdil Jõhvi Kontserdimajas aprilli alguses. Festival Koolitants 2016 maakondlikud tantsupäevad toimuvad 16. jaanuarist kuni 28. veebruarini Eesti erinevates paikades.
Festivali Koolitants korraldab Eesti Tantsuagentuur.
Sihtasutus Eesti Tantsuagentuur on tantsukeskus, mille eesmärk on tantsukunsti jätkusuutlikkuse ja kvaliteedi tagamine Eestis, pakkudes kaasaegset ja professionaalset tantsuõpet, loome- ja esinemisvõimalusi tantsukunstnikele, tantsuõpetajatele ning tantsuga tegelevatele lastele ja noortele. Oluline osa ETA tegevustest on suunatud väljapoole pealinna, et pakkuda tantsukunsti vaatamise võimalusi Tantsutuuril ning esinemisvõimalusi lastele ja noortele Festivali Koolitants tegevuste raames. ETA tegevused hõlmavad kõiki tantsukunstiga seotud tegevusi: loometegevust, etendustegevust, huviharidust ja tantsijate koolitust, üle-Eestilist valdkonna infovahetust ja koostööd ning tantsukunsti jätkusuutlikkuse tõstmist regionaalselt läbi Koolitantsu ja Tantsutuuri tegevuste. ETA teeb aktiivset koostööd teiste erialaliitude ja sarnaste eesmärkidega (tantsu)organisatsioonidega nii Eestis kui ka välismaal.
Aadress: Kohtla-Järve, Keskallee 36, 30321; tel. +372 33 66 169