KONTSERT “Baltirand”

26.10.2018 kell 16:00
Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

KONTSERT “Baltirand”

Esinevad SERGEI MAASIN (Tallinn) ja IGOR LATÕŠKO (Peterburi)Oktoobrikuus toimuvad kahe muusiku kontserdid üle Eesti.

Igor Latõško – laulja, helilooja, „Zolotoi Grammofon“ auhinna laureaat. Tema laule lauldakse suure menuga Venemaal ja Ukrainas. Peale selle, et ta on ise oma laulude suurepärane esitaja, laulavad ta laule ka teised tuntud Venemaa estraaditähed: Vaenga, Dmitri Koldun, „“Jarmarka“, Tatjana Bulanova, Al-r Martsinkevitš, Valeri Leontjev ja teised.


Sergei Maasin ja Igor Latõško on korduvalt kohtunud erinevatel kontserditel Sankt-Peterburis. Eelmisel aastal salvestas Sergei Maasin Igori laulu „Armas neid“ eesti keeles ja see laul ilmus CD-plaadil „Tantsi Eestimaa – 2“. Peale seda tegi Igor Latõsko Sergei Maasinile ettepaneku salvestada uus CD-plaat tema lauludega eesti keeles. Sergei Maasin hakkas neid tõlkima eesti keelde. Sellest sündis ühiskontserdi mõte.


Kavas on S. Maasini esitluses A. Babadžanjani, R. Paulsi, I. Krutoi, V. Korolevi ja teiste lauljate populaarsed laulud, samas ka laulud, mis olid kingitud Sergei Maasinile Igor Latõško poolt. Osa nendest on eesti keeles. Tervikuna kontsertkava koosneb vene keelsetest lauludest. Kontsert kestab ligikaudu 2 tundi. Esinejad laulavad oma parimad palad. Hiljem esinetakse sama kavaga ka Sankt-Peterburis.


Igor Latõsko esines eelmisel aastal 1-l kanalil saates „Imede põld“, mille võitjaks ka sai. Sellel aastal esines ta festivalil Hispaanias.
S. Maasin esines 2017.a. aprillis kontserdiga New Yorkis. Kontserdil kõlasid M. Magomajevi ja A. Babadžanjani laulud. Kontserdid möödusid suure eduga. Mõlemad esinejad ootavad Teid oma kontserdile. Müügis on CD-plaadid.

Pilet 10€

Piletid saabuvad müügile septembri alguses.

Aadress: Kohtla-Järve, Keskallee 36, 30321; tel. +372 33 66 169