St. Peterburi teater “Subbota” esitleb: Erich Maria Remarque “Kolm sõpra”

18.05.2017 kell 19.00

Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

St. Peterburi teater “Subbota” esitleb:

Erich Maria Remarque “Kolm sõpra”

See erakordne  etendus on Remargi ühe populaarseima romaani ainetel lavale seatud. Kirjanik on tähelepanu alla võtnud sündmuste käigu Esimese Maailmasõja järgsel ajajärgul.
Etendus Kolm sõpra on kerge, muusikaline seiklus koos tantsude ning kerge huumoriga. Laval näeme sõja poolt muserdatud ning vintsutatud Euroopa noorsugu, kus tõeliste meeste omavahelised sõprussidemed ei suuda päästa sõjas kannatada saanud sidemeid. Armastusele on saatuseks saanud tragöödia ning hukatus. Näitlejad, kes siiralt usuvad õnneliku lõpuga suhetesse, püüavad südamest võidelda viimase hetkeni oma tegelaskujude õnne nimel. Luues oma tegelaskujusid ei püüa näitlejad luua illusioone, kuid ei unusta ka kirge, siirust ja sügavat ausust.

Etenduse kestvus on kaks tundi koos vaheajaga.

Vanusepiirang 16+

Pilet 10€

Piletid on müügil Kohtla – Järve Kultuurikeskuse kassas, Piletilevi müügipunktides (SELVER, WRIS REISIBÜROO, STATOIL, JÕHVI KONTSERDIMAJA) ja internetis: www.piletilevi.ee

18.05.2017 в 19.00

В Центре Культуры г.Кохтла-Ярве

Театр “Суббота” (Санкт-Петербург) представляет:

Эрих-Мария Ремарк “Три товарища”

 

Один из самых популярных романов Ремарка – редкость на театральных подмостках. «Субботе» удалось почти невозможное – в легком, музыкальном спектакле, наполненном танцами и живым юмором, рассказать о потерянном поколении Европы, о жизни, перечеркнутой войной, в которой, порой, не спасает даже настоящая мужская дружба, а романтическая история любви обречена на трагическую развязку. За короткие два часа с антрактом, что длятся «Три товарища», артисты искренне борются за своих героев и, кажется, сами до последнего момента спектакля верят в хэппи энд. Ремарк написал о последствиях Первой мировой. Артисты «Субботы» не оставляют иллюзий – эта история на все времена. Однако же, страсть, искренность и непримиримая честность, с которой артисты играют этот спектакль, не дает потерять надежду.

 

Продолжительность спектакля 2 часа с антрактом.

Возрастное ограничение 16+

Билет 10€

Билеты продаются в кассе Центра Культуры, в пунктах продажи “Piletilevi” и в интернете  www.piletilevi.ee.

Aadress: Kohtla-Järve, Keskallee 36, 30321; tel. +372 33 66 169