PULMAD MALINOVKAS. Operett kahes vaatuses

17.11.2018 kell 18:00
Kohtla-Järve Kultuurikeskuses


PULMAD MALINOVKAS. Operett kahes vaatusesMuusikateater «Peterburi operett»

Pilet 10.50 – 25.50€

Piletid on müügil Kultuurikeskuse kassas, Piletilevi müügipunktides ja internetis https://www.piletilevi.ee/rus/entertainment/venues/kohtla-jarve-kultuurikeskus-640/

Helilooja: Boris Aleksandrov
Libretto: L. Juhvid, M. Avah
Luuletused: Albina Šulgina
Lavastaja: Venemaa teeneline artist Sergei Šalagin
Idee: Svetlana Samorodova
Kunstnik: Oleg Moltšanov
Koreograafid: Nikolai Reutov

Kestvus: 2 tundi 40 minutit (1 vaheaeg)
Üritus on vene keeles

Etenduse toob meieni Venemaa teeneline artist, teatri „Peterburi operett“ kunstiline juht ja režiisöör Sergei Šalagin, kes on lõpetanud Moskva GITISe režissööri Boriss Pokrovski, dirigenti Gennadii Roždestvenskii, koreograaf Mihhail Kisljarov juhendamisel.

Muusikaline komöödia „Pulmad Malinovkas“ on vene operetti klassika, selle tuntud kinoversioon on aga top-5 kõige vaadatumate kinoloode seas, seda on vaadanud üle 75 miljonitvaatajat. Teosest tulnud tsitaadid on saanud tõeliselt rahvaliseks.

Andeka kunstniku Oleg Moltšanovi 3D dekoratsioone ja kostüüme saab näha sellel külalisetendusel. Suurepärased tantsud on lavastatud andeka koreograafi Nikolai

Reutovi poolt. Aleksandrovi muusika toidab hinge ja südant. Muusikkeel on oma meloodilisuses emotsionaalne ja populaarne. Lummav koreograafia ja suurepärased vokaalnumbrid Sankt-Peterburgi muusikaliteatri artistide esituses!

Lõbus, teravmeelne ja elav etendus ootab teid, kallid vaatajad!

Aadress: Kohtla-Järve, Keskallee 36, 30321; tel. +372 33 66 169