Muusikateatri – “KOER HEINAKUHJA OTSAS”

 

19.11.2017 kell 17:00

Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

Muusikateatri „Peterburi operett“ etendus

KOER HEINAKUHJA OTSAS (vene keeles)
Muusikaline komöödia kahes vaatuses.

Pikkus: 2 tundi 40 minutit (1 vaheajaga)

Libreto: Lope de Vega.
Muusika: Gennadi Gladkov
Lavastaja: Venemaa teeneline näitleja Sergei Šalagin
Pileti hind 15 – 25 €.

 

Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides (SELVER, WRIS REISIBÜROO, CIRCLE K, JÕHVI KONTSERDIMAJA)

Hispaania dramaturgi Lope de Vega näidend „Koer heintel“ on juba enam kui neli sajandit vana, kuid see on jäänud endiselt ammendamatuks hingetarkuse allikaks kõigile, kes armastavad või tahavad armastada, kuid kardavad armuda. Lope de Vega poeetilise keele esmatutvustajaks nõukogude vaatajale oli lavastaja Jan Frid oma samanimelise filmiga Margarita Terehhova ja Mihhail Bojarskiga peaosades.


Teodoro on rikka ja kuulsa komtessi Diana de Belflor’i sekretär, kes on armunud teenijatüdruk Marcelasse. Jälgides nende armulugu tunneb proua ootamatult endas tärkavat armukadedust. Kuid Diana ei saa sekretärile oma armastust avaldada. Teodoro´l ei ole valikut – ta peab lahkuma Diana majast, et otsida õnne mujal, kuigi armunute hinged kuuluvad teineteisele. Siin tuleb talle appi tema teener Tristan …


“Koer heintel” on ehtne armastuse anatoomia. Inspireerituna Lope de Vega loomingust uurivad lavastuse autorid selle tunde kõike alatoone. Publikule etendatakse tõelist sädemeid pilduvat mõõga ja mantli komöödiat! Etendus haarab teid kaasa hispaania armuintriigide, kirglike embuste, sütitavate tantsude, valitud luule ja muidugi meeldejäävate meloodiatega.
Peterburi teatri unikaalsus seisneb kõrgprofessionaalsetes ja oma tööle pühendunud artistides, kes suudavab laulda ka keerukaimaid vokaalpartiisid ning esitada meisterlikke tantsunumbreid. Külluslikud dekoratsioonid, kaunid kostüümid, säravad tantsud muusikateatri „Peterburi operett“ artistidelt toovad teid hallist argipäevast meeldejäävalt pidulikku atmosfääri!

Aadress: Kohtla-Järve, Keskallee 36, 30321; tel. +372 33 66 169